Voodi.ee sekstutvuse kuulutused

Voodi.ee ehk Voodiklubi on ilmselt suurim ja populaarseim täiskasvanutele mõeldud kuulutusteleht Eestis, kus on ainult sekstutvuse kuulutused.

Voodi.ee saidile lisatakse iga päev üle 100 uue kuulutuse ning arvata võib, et iga päev on siin kümneid tuhandeid külastajaid, kes otsivad seksipartnerit, intiimteenust, erootilist massaaži ja ka erinevaid alternatiivseksi suhteid. Lehekülg toimib juba aastast 2002 ning on saadaval nii eesti, vene kui inglise keeles, keelt saab muuta kasutades ülal paremal asuvat nuppu.

Kes on põhilised kuulutuste lisajad veebilehel voodi.ee?

Rubriigis “naine otsib meest” on eranditult kõik vaid intiimteenuste pakkujad Tallinnast. Peamiselt pakutakse seksi selle eri variantides ning on ka mõningaid erootilise massaaži pakkujaid.  Vahel harva võib leida ka mõne üksiku sponsorluse otsija.

Ilma rahata seksi siit ei saa. Ega seda mujaltki lihtne pole saada, aga selle leidmiseks tasuks uurida nt Mahajataha sekstutvuste lehekülje kuulutusi.

Mehed sel saidil samuti otsivad vaid seksisuhet ning pakuvad sponsorlust. Lehekülg on populaarne ka venekeelsete meeste seas, nende kuulutusi on proportsionaalselt võrreldes eestikeelsete kuulutustega üsna palju.

Peab märkima, et arvuliselt domineerivad siin kuulutuste lisamisel tugevalt naised. Meeste osaks jääb vaid murdosa lisatud kuulutusi, umbes 5 kuulutust päevas, sel ajal kui kategoorias “naine otsib meest” võib olla mõni päev isegi 150 ringis uusi kuulutusi.

Muudes kategooriates leidub ka mitmete fetišite, BDSM-i ja alternatiivseksi harrastajate kuulutusi.

Mis on voodi.ee hinnakiri?

Kuulutuse lisaja kontaktandmed on saadaval avalikult ja tasuta.

Kuulutuse lisamisel on vaja see aktiveerida sms-iga numbrile 13035. Tavalises kirjas kuulutuse aktiveerimine maksab 96 senti, kui soovitakse kas musta või punast värvi “bold” teksti koos paremini silmatorkava ikooniga, siis on kuulutuse maksumus 1.92€. Seega kuulutuse lisamine on suhteliselt soodsa hinnaga.

Samas kehtivad “naine otsib meest” kuulutused üsna lühiajaliselt ja kuna uued kuulutused tulevad pidevalt peale, siis on olemas teenus kuulutuse esimeseks tõstmiseks, mis maksab 96 senti. Kuulutuse esiletõstmisel säilivad eelnevalt olnud “bold” tekst ja eri värvused, nende eest ei pea uuesti rohkem maksma.

Kokkuvõtteks: Voodi.ee on väga kindla nišiga tutvumiskuulutuste lehekülg, meestel ei tasu siit otsida sponsorluse või armukese otsijaid, sest siin kuulutavad naistest vaid intiimteenuse pakkujad. Saidi tutvumisteenust kasutavad mehed on aga otsimas peamiselt sekspartnerit ning pakuvad sponsorlust. Proportsionaalselt on meeskasutajate kuulutusi üsna vähe, ilmselt ka sellepärast, et sirvides naiskasutajate kuulutusi nad leiavad sealt juba isegi endale sobivaid pakkumisi.

Külasta Voodiklubi: Link saidile siin.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top