Tutvumiskeskus.com tutvumiskuulutuste portaal

Tutvumiskeskus on väga populaarne tutvumiskuulutuste lehekülg, mis oma kontseptsioonilt on suunatud tavatutvusele ning püsisuhte otsijaile.

Samas leidub saidi Tutvumiskeskus kasutajate seas loomulikult ka neid, kes otsivad seksisuhet või sponsorlust.  Seega võib öelda, et ka selle saidi puhul tema formaat üldiselt määrab kasutajaskonna, ent kuna nõudlus ka sekstutvuse kuulutusi võimaldavate saitide järgi on suur, siis lisataksegi ka palju sekstutvuse kuulutusi ning saidi omanikud tolereerivad seda küll.

Lehel on palju kasutajaid, kuulutusi lisatakse iga päev juba u 50 ringis, mis näitab, et tegemist on ühe enim kasutatava tutvumiskuulutuste lehega Eestis.

Kes siis kasutavad saiti Tutvumiskeskus? Siin mõned iseloomustavad põhijooned:

Mehed otsivad siin sageli püsisuhet, elukaaslast või niisama algul naise lähedust ja sõprust. Samas on üsna palju ka sponsorluse pakkujaid ja seksi otsijaid, seega läbilõige ühiskonnast – nii ühte kui teist, pole vaid ühte sorti kasutajaid.

Naiste hulgas on siin samuti püsisuhte/tõsisema suhte otsijaid, ent need on ikka päris vähemuses. Domineerivad siiski sponsorluse, salasuhte ja armukese otsijate kuulutused.  Samuti on üksikuid intiimteenuse pakkujate kuulutusi.

Kuulutuste lisajaid on üle Eesti, proportsionaalselt enim muidugi Tallinnast ja Tartust.

Kategoorias “Salasuhted” on kuulutuste lisajaks pea eranditult naised, kes otsivad sponsorit või seksi.

Kas siit võib leida seksiparneri? Üsna tõenäoline, eriti kui oled naisterahvas. Meestel aga tasuks kindlasti kasutada ka muid sarnaseid saite, nt peamiselt seksipartneri otsijatele suunatud Privaattutvuse kuulutustelehekülg oleks üks nendest.

Siin ka Tutvumiskeskus.com hinnakiri:

  • Kuulutuse aktiveerimine peamistes kategooriates maksab 5€.
  • Kiirkuulutuse lisamine saidi paremal veerus olevasse rubriiki “SMS teated” maksab 5€.
  • Kuulutaja kontaktandmete saamine kategoorias “Salasuhted” on samuti 5€

Kiirkuulutuste sisestajad on peamiselt mehed, soovid on seinast-seina, nii seksi tahtmised, sponsorluse pakkumised kui ka püsisuhte otsijad.

Portaalil tutvumiskeskus on kuulutuste lisajad esindatud üle Eesti, mis näitab ka selle kuulutustelehe laialdast tuntust ja tunnustatust kui kohta, kus leida uusi suhteid.

Kuulutaja kontaktandmed on tasuta nähtaval, välja arvatud siis kategoorias “Salasuhted”

Kõik SMS-maksed toimuvad saates vastava koodiga sms numbrile 13018.

Kokkuvõtteks: Tutvumiskeskus on suunitluselt mõeldud rohkem püsisuhte otsijale, ent ei ole siiski kindla nišiga tutvumiskuulutuste portaal, siin võib leida nii sponsorluse otsijaid, niisama seksihuvilisi kui ka tõsise suhte otsijaid.

Selle saidi teenuseid võib seega kasutada igaüks, siin ei tohiks tekkida küsimusi, et kas siin on sobilik nt püsisuhet otsida, nagu paljude selgelt sekstutvusele orienteeritud tutvumiskuulutuste lehtede puhul.

Link saidile, avaneb uues aknas: Kliki siia!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top