Mahajataha sekstutvuse kuulutusteportaal

Mahajataha on hetkel üks suuremaid ja populaarsemaid seksi- ja intiimteenuste kuulutuste lehekülgi Eestis.

Enamik kuulutuste lisajaist Mahajataha portaalis on naised, kokku lisatakse üle 50 kuulutuse päevas, mida on ikka päris palju. Ja nagu juba saidi nimigi ütleb, peaks see olema puhtalt seksikuulutuste lehekülg.

Vaatlemegi nüüd lähemalt ja täpsemalt sellel kuulutustelehel seda, et mis ootustega ja pakkumistega seal kuulutusi lisatakse ja samuti, mis on siin hinnakiri.

Kes siis on peamised Mahajataha kuulutustelehe kasutajad?

Mehed sel saidil üldiselt on otsimas seksi, mõned pakuvad ka selle eest sponsorlust. Samas leidub kuulutamas ka mehi, kes soovivad esialgu niisama suhelda ja suhet nö rahulikult arendada.

Naised valdavalt on kas teenusepakkujad või sponsorluse otsijad, seega ilma rahata niisama seksihuvilist partnerit on siit saidilt raske leida.

Samuti ei näi siin olevat naissoost püsisuhte otsijaid – siin mängib rolli ilmselt ka naiste häbelikkus, et nad seda saiti ei taha kasutada püsisuhte otsimiseks, kus nende kuulutus oleks ühes teenusepakkujate kuulutustega.

Kui aga mõni naisterahvas juhtub seda lugema, siis võtku teatavaks, et meestel on tegelikult sellest suhteliselt ükskõik, kui mõni püsisuhte otsija on seksikuulutuste hulka ära eksinud.

Huvi korral võetakse temaga ka ühendust, sest eks enamik mehigi on ikka huvitatud püsisuhtest, kuna juhuseksi otsimine ja ostmine on ka kurnav ja kulukas ega paku täit emotsionaalset rahuldust.

Samas püsisuhte otsija võiks külastada ja kasutada lisaks ka Tutvumiskeskuse kuulutustelehekülge , mis on rohkem kindlama suhte otsijale suunatud.

Kuulutuste pikemaajalisel jälgimisel Mahajataha portaalil, nt võttes selleks üks nädal aega, võib märgata, et paljud kuulutused hakkavad korduma, seega siin on oma püsikontingent, kes kasutab seda lehekülge oma teenuste reklaamimiseks.

Milline on Mahajataha portaali tutvumiskuulutuste hinnakiri?

Hea külg sellel tutvumiskuulutuste portaalil on see, et kuulutuste kontaktandmete vaatamine on tasuta. Ainus erand on Privaatkuulutuste kategooria, kus kontaktandmete saamine on tasuline, makstes 5€ ning toimub saates sms numbrile 13018.

Tasuline teenus on kuulutuste lisamisel kuulutuse aktiveerimine peamistes kategooriates, selleks on vaja saata sms numbrile 13018, mis maksab 5€.

See on suhteliselt kallis ka arvestades saidi populaarsust, ent alati võib leida muid kuulutustelehti, kui see ei sobi, siis ka meie saidil siin on täiesti tasuta tutvumiskuulutused.

Mahajataha lehel on ka kiirkuulutuste rubriik, kus peamisteks kuulutuste lisajateks on mehed ja mis on samuti tasuline: kiirkuulutuse lisamine toimub saates sms numbrile 13017 ja maksab see 3.2 €

Kokkuvõtteks: Mahajataha on kitsalt orienteeritud seksiotsijatele ning seal näkkab meestest vaid sellel, kes on nõus seksi eest raha välja käima, olgu siis sponsorina või ostes seksiteenust.

Kui see sobib, ja tahetakse selle reaalsusega leppides kindla peale minna, siis selle saidi tutvumisteenust kasutades kuivale ei jää. Ka naistel, kes otsivad sponsorit, ei tohiks tekkida probleemi selle leidmisega, kasutades seda tutvumisteenust.

Link saidile, avaneb uues aknas: Kliki siia!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top