Privaattutvus.com sekstutvuste portaal

Privaattutvus on sellel saidil esitatud väite kohaselt 100% privaatne tutvumisteenus neile, kes otsivad seksi, sponsorit, armukest jne.

Privaattutvus sel moel tähendaks, et kõigi kuulutuste lisajate andmed oleks salajased ning kättesaadavad vaid neile, kes saadavad tasulise sms-i. Tõsi  on tegelikult see, et sellisel kombel privaatsed on vaid kuulutused kategoorias “naine otsib meest”, ülejäänud kuulutuste kategooriates on kontaktandmed avalikud.

Ega ilmselt see polekski kõige parem variant, kui ka nt “mees otsib naist” kuulutused oleksid privaatsete andmetega, siis oleks ilmselt väga vähe neid naisi, kes teeksid üritust kuulutaja andmeid saada ja talle vastata ning seega kaoks ära ka tutvumisteenuse mõte.

Samas neid mehi leidub alati, kes on nõus naise kontaktandmete saamiseks tasulise sms-i saatma ja seega pole antud juhul hullu kui naiste kontaktandmed privaatsed on.

Kes siis on saidi Privaattutvus peamised kuulutuste sisestajad?

Meeste kuulutused jagunevad laias laastus kaheks: seksi otsijad (sponsorlus, salasuhe) ja need kes otsivad lihtsalt esialgu naiskaaslast, kellega suhe võib sobivusel edasi areneda.

Naiste hulgas leidub siin nii sponsorluse, armukese otsijaid, kui ka lihtsalt neid, kes otsivad meest, kellega kohtuda ja midagi nt romantilist ette võtta. Seega sel saidil pole üksnes seksiotsijate kuulutused.

Teenusepakkujate kuulutusi on siin ka vähe. See tuleneb juba siis privaatse tutvuse mõiste tähendusväljast – tahetakse olla kahekesi, eraviisiliselt, seksini jõudmine polegi alati ainus eesmärk.

Alljärgnevalt ka hinnakiri saidil privaattutvus.com:

Kuulutuse aktiveerimiseks peamistes kategooriates on vaja saata sms numbrile 13017, sms-i maksumus on 3.2 €.

Sama hinnaga 3.2€ sms numbrile 13017 tuleb ka saata kategoorias “naine otsib meest” kuulutaja kontaktandmete saamiseks.

Saidi paremal küljel olevale ribale sms-kuulutuse lisamiseks kehtib taas sama hind ja number 13017. Neid sms-kiirkuulutusi kuvatakse saidi igal leheküljel, seega neid näevad tuhanded silmapaarid iga päev.

Kokkuvõtteks:

Privaattutvus.com on üpris laia kasutajaskonnaga tutvumisteenus, mida võib kasutada nii seksi kui ka kindlama suhte otsimiseks ja võib üritada isegi kasutada püsisuhte leidmiseks. Kes otsib, see leiab – ja siit on üsna palju mida otsida, kuulutajaid on palju.

Samas on meestel võimalik ka selles tutvumisteenuses pettuda, kui on saadetud palju sms-e naiste kontaktandmete saamiseks, ent ikka pole leidnud sobivat naist.

Seega ei tasuks minna siin kuulutustelehel liialt hoogu sms-ide saatmisega, vaid uudistada ka meie saidil loetletud muid tutvumiskuulutuste lehekülgi, kus naiste kontaktandmed on sageli saadaval tasuta.

Külasta saiti klikkides siia!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top