Iha.ee sekstutvuse portaal

Iha.ee on populaarseim ja külastatuim sekstutvuse portaal Eestis, mis pakub palju võimalusi täiskasvanute meelelahutuseks.

Iha.ee portaal on loodud juba aastal 2007 ja sellel on praeguseks pea 50000 kasutajat ning pidevalt on üle 500  online kasutaja. Seega võib öelda, et sait on lausa ülerahvastatud 🙂 Et saada ligipääs paljudele portaali funktsioonidele ja suhelda teiste kasutajatega, on vajalik tasuta registreerimine. Kasutajaid on igas vanuses palju, alates 18-aastastest ja on ka üle 60-aastasi.

Mis teeb iha.ee nii populaarseks?

See portaal pakub peale tutvuse palju võimalusi niisama meelelahutuseks, silmaringi laiendamiseks ja ka lihtsalt aja surnukslöömiseks.

Siin on võimalus lobiseda jututoas, osaleda foorumis, vaadata tasuta erootilisi videosid, tegeleda piltide hindamisega jne.

Tutvumiskuulutuste rubriigis on meeskasutajad kõige aktiivsemad, põhiliselt otsitakse sekspartnerit, pakutakse sponsorlust, mõni üksik otsib ka tõsist suhet.

Naiste tutvumiskuulutusi on u 10 korda vähem kui meeste omi ja naiskasutajate kuulutused on siin suhteliselt mitmekülgsed, kes otsib armukest või sekstutvust, kes kaaslast üritusele, kes tahab niisama juttu ajada ja igavust peleteda.

Üldmuljena, naistel siin ei tohiks igav hakata, samas meestel on raske löögile pääseda, kuna aktiivseid meeskasutajaid on palju rohkem, võrreldes naiskasutajatega.

Seega siin(gi) on edukaks seksipartneri otsinguks vajalik aktiivsus, teatud annus agressiivsust ja muud taolised elus läbilöömiseks vajalikud omadused.

Kui tahetakse minna kergema vastupanu teed ja leida seksi kiiremini, siis parim variant on külastada Voodi.ee teenusepakkujatele keskendunud kuulutustelehte , kus on suurim valik teenusepakkujate ja sponsori otsijate kuulutusi.

Vaatleme ka veidi, mis on Iha.ee hinnakiri:

Kuigi seda seksiportaali saab ilma probleemideta kasutada ka tasuta, eelistavad siiski paljud osta endale VIP konto, mis maksab sms-iga makstes 3.20€/nädal või pangalingiga makstes 2.50€/nädal.

VIP konto võimaldab ligipääsu tsenseeritud sisule, võimaluse hinnata lemmikpilti 10-ga, tutvumiskuulutused on silmatorkavamalt esiletõstetud. Samuti on vajalik VIP konto populaarsematele kasutajatele kirja saatmiseks, see väldib ilmselt nende postkasti ummistumast, aga samas on see jälle võimalus Iha.ee saidlil endal lisateenistust saada.

Lisaks saab VIP kontoga vaadata ka päris eestimaiseid erootilisi videosid, nii et ka vaid see võib olla üks põhjuseid VIP konto tegemiseks.

Kokkuvõtteks: Iha.ee põhieesmärgiks on pakkuda erootilist meelelahutust täiskasvanutele ning seda leidub siin tõesti küllaga. Kes soovib seda portaali kasutada tutvumiseks, siis tutvumiskuulutuste lisamise asemel on meestel ilmselt mõistlikum pidada kirjavahetust endale meeldiva naiskasutajaga, mida see portaal ka ilusti tasuta võimaldab.

Link saidile siin, avaneb uues aknas: Kliki siia, et külastada!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top