Foorum69 meelelahutuskeskkond

Foorum69 on Eestis ainulaadne kõigile seksiga ja seksuaalsusega seotud teemadele keskendunud foorum, mis muuhulgas aitab orienteeruda sekstutvuse ja intiimteenuste pakkujate valdkonnas.

Foorum69 on üsna populaarne ja sellel on nii oma kindel püsikasutajaskond kui ka rohkelt niisama huvilisi. Palju külastusi tuleb Google’i otsingu kaudu, kuna foorumis käsitletakse mitmeid aktuaalseid seksiga seotuid teemasid ja küsimusi ning need ilmuvad Google’i otsingus sageli juba esilehel.

Samas, kui külastaja on saabunud foorumisse teda huvitavat teemat lugema, siis ilmneb, et teemat saavad lugeda vaid registreeritud kasutajad. Seega poleks paha kui võetakse see väike vaev ennast siin liikmeks registreerida, saab ka palju muud huvitavat lugeda. Mingit spämmi foorum saatma ei hakka ja kasutaja jääb täiesti privaatseks.

Mida olulist ja kasulikku Foorum69 lugeda pakub?

Üks oluline ja eluline teema, mis paljudel meestel meeles mõlgub ja millega kaasnevad ka üsna mitmed ohud, on seotud intiimteenuse pakkujatega. Kuna ka selle foorumi kasutajateks on peamiselt mehed, siis käsitletakse siin ka üsna palju seda, kust leida intiimteenuse pakkujaid ning hoiatatakse petturite või ebakvaliteetese teenuse pakkujate eest selles valdkonnas. Siin mõned näited:

  • Palju keskendutakse Iha.ee portaali erinevatele naiskasutajatele, kes pakuvad kas veebiseksi või intiimteenust. Kirjeldatakse omi kogemusi, hoiatatakse petturite eest või küsitakse ka teiste kogemusi teatud kasutajatega.
  • Leidub ka Voodi.ee erinevate teenusepakkujate tutvustusi-kirjeldusi ning diskussiooni nende ümber.
  • Tutvustatakse ka oma kogemusi mitmesuguste massaaži pakkujatega ning jagatakse nende kontakte.
  • Käsitletakse ka teisi sekstutvuse lehekülgi ja hoiatatakse neil esinevate valekuulutuste ja aegunud kontaktide eest.

Põhiprobleemideks on ikka: a) teenusepakkuja kuulutuses esine pilt ja vanus ei kattu nähtava reaalsuega b) teenust pakutakse “liinitööna” ja sageli ebaprofessionaalselt ning see ei paku täit rahuldust.

Foorumil on ka oma nalja- ja pildinurk ning tutvumiskuulutuste rubriik, mis aga on väga väikese aktiivsusega, kuna Foorum69 siiski peamiselt keskendub erapooletule arutelule teiste tutvumisteenuste üle.

Miks võiksid saada Foorum69 registreeritud kasutajaks?

Üks põhjuseid on muidugi uudishimu, ent on ka palju praktilisem põhjus: Kui oled vallaline meesterahvas ja huvitatud intiimteenuste kasutamisest, siis siit saad palju infot mis aitavad sul säästa raha ja aega, kuna siin jagatakse kogemusi reaalsest elust. Seega oleks igati hea selle foorumiga liituda, samuti ka kui sul endal on oma nii headest kui halbadest kogemustest jutustada, see muudaks intiimteenuste valdkonda ka paljude teiste jaoks läbipaistvamaks ja kergemalt orienteeritavaks.

Siin ka link leheküljele: Külasta siin!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top